همیشه یک ساحره

خلاصه:

تامسین در یک مدرسه شبانه روزی به دور از خانواده اش زندگی می کند ، خانواده ای که همگی جادوگرند. همه ی آنها موهبت مخصوص به خودشان را دارند ، البته به استثنای تامسین. با اینکه مادربزرگ تامسین هنگام تولدش پیشگویی ای درباره ی تامسین کرده است که او یکی از نیرومندترین ها خواهد بود اما تامسین تا به امروز هیچگونه قدرتی نداشته است .

تا اینکه پروفسوری جوان به نام آلیستار تامسین را با خواهر بسیار بااستعدادش رووینا اشتباه می گیرد و از او میخواهد تا میراث خانوادگی اش را با قدرت جادویی اش پیدا کند . تامسین موافقت می کند غافل از اینکه ...

 

لینک دانلود :

جلد اول:

 

 

 

جلد دوم:

 فصل اول:       فصل دوم: 

/ 24 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

سلام ملیحه جان دلم برا دوست خوبم تنگ شد.چطوری؟؟؟من دیگه از وبلاگ خسته شده بودم.می خوام بدم به یکی.ازت خواهش میکنم که وبلاگمو می چرخونی.چون فقط به تو اعتماد دارم.حتی خاستی ماهی یک بار پست بذار.امید وارم قبول کنی.جوابو تو همین نظر جواب بده تو وب نده که حال ندارم برم توش.فقط همه پست ها رو حذف کن.حتی پست ثابت.خودت قانونا رو از اول شروع کن.هر کاری.منتظرتم.ناراحتم نکن.فعلا.

علی

مرسی.واقعا منتشکرم.عیبی نداره.فقط خواهشا دوباره مثل قبل به وبمم سریع بزن و تو کتاب هایی که خوندی و قشنگ بود.بهم بگو که منم بخونم.ولی اگه واقعا قشنگ بود و راستی یه سوال داشتم که خواهش میکنم جوابشو بگو.به نظرت کل وبو حذف کنم و پستی بذارم که این وب به جایی دیگری منتقل شدو وبلاگی جدید درست کنم.نظرت؟؟؟

Raha

Slm, lotfan linke download ro dorost konin?mamnoon

علی

ببخشید ملیحه جان.من یه وب دیگه ساختم.اینم وبم: ali1boook.blogfa.com

نرگس

خو اگه جالب نبود که نمیزاشتیش. منظورم اینه که اطلاعات بده. خلاصه. سال. ملیت نویسنده. فضای کتاب

نرگس

تا اینجا خوندم لذت نبردم ببینم بقیش چی میشه

ستاره

این کتابو جلد یکشو قبلا خونده بودم...منتظرم جلد دومش کامل بیاد....کی میآد؟

matilda

سلام خسته نباشید من اینجور موضوعاتو خیلی میپسندم از گتاب راضی ام.. باحاله فقد نمیتونم جلد دومشو دان کنم مشکل جیه؟