همیشه یک ساحره - هتل کتاب

هتل کتاب
ورود شما به هتل کتاب را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
پارسا میلانی
صفحات اختصاصی
تبلیغات


یکشنبه ٢۳ شهریور ۱۳٩۳ :: ۱٢:٠٥ ‎ب.ظ

سلام به همگی!

ایشالا که خوب و خوش و سلامتید ... دیگه احوال پرسی نکنم.نیشخند

امروز با یه مجموعه‌ی فانتزی اومدم که خودم خیلی دوسش دارم :

مجموعه‌ی همیشه یک ساحره نوشته‌ی کارولین مک کلاگ. تا اونجایی که میدونم دوجلدی هست (مطمئن نیستمانیشخند) و جلد اول با نام روزگار یک ساحره(once a witch) به طور کامل توسط دوران اژدها ترجمه شده و جلد دوم با نام همیشه یک ساحره (Always a Witch) در دست ترجمه است.

وقتی من شروع به خوندن کتاب کردم تا حدی یاد مجموعه هری پاتر افتادم. چون موضوع پایه‌ی هر دو جادوگریه ، اما با ادامه دادن داستان متوجه شدم که همیشه یک ساحره کتابی جذاب با موضوعی مستقله.

فضای فانتزی و اسرارآمیز داستان خواننده رو در خودش غرق میکنه و روند کتاب طوری نیست که بشه به آسونی ادامشو حدس زد. هر چی داستان جلو میره هیجان بیشتر میشه تا جایی که آدم منتظره زودتر بفهمه آخر داستان قراره چه اتفاقی بیفته.

یکی از ویژگی های کتاب که من خیلی خوشم اومد متنوع بودن قدرت ها بود. یعنی هر فرد در خانواده ی تامسین قدرت مختص به خودش رو داشت. قدرت هایی که خیلی جالب و متفاوت بودن. و از همه جالب تر قدرت خود تامسین بود.

اما درمورد شخصیت ها! تامسین دختریه که همیشه با دیگران فرق داشته و احساس کمبود میکنه. از خیلی جهات شخصیت تامسین قابل لمسه و آدم میتونه راحت باهاش ارتباط برقرار کنه. شخصیت های دیگم مثل آلیستار یا گابریل خوب پرداخته شده بودن.

در کل همیشه یک ساحره کتابیه که با اتفاقات جذابش میتونه شما رو سرگرم کنه ... توصیه میکنم حتما بخونید!

الانم برای خلاصه و لینک دانلود بفرمایید ادامه ...لبخند

 


خلاصه:

تامسین در یک مدرسه شبانه روزی به دور از خانواده اش زندگی می کند ، خانواده ای که همگی جادوگرند. همه ی آنها موهبت مخصوص به خودشان را دارند ، البته به استثنای تامسین. با اینکه مادربزرگ تامسین هنگام تولدش پیشگویی ای درباره ی تامسین کرده است که او یکی از نیرومندترین ها خواهد بود اما تامسین تا به امروز هیچگونه قدرتی نداشته است .

تا اینکه پروفسوری جوان به نام آلیستار تامسین را با خواهر بسیار بااستعدادش رووینا اشتباه می گیرد و از او میخواهد تا میراث خانوادگی اش را با قدرت جادویی اش پیدا کند . تامسین موافقت می کند غافل از اینکه ...

 

لینک دانلود :

جلد اول:

 

 

 

جلد دوم:

 فصل اول:       فصل دوم: موضوع مطلب : فانتزی / رومنس
آرشيو مطالب
آبان ٩٥
مهر ٩٥
امکانات وب