جلاد لاغر - هتل کتاب

هتل کتاب
ورود شما به هتل کتاب را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
پارسا میلانی
صفحات اختصاصی
تبلیغات


چهارشنبه ۱٥ امرداد ۱۳٩۳ :: ٧:۱٦ ‎ب.ظ

سلام به همگی!

این چند وقته خیلی فعال شدم هی کتاب میزارم ، نه؟نیشخند خودمم نمیدونم چی شده که انقدر کیفم کوکه و با فاصله 5 روز از پست قبلی دوباره آپ میکنم! از من بعیده!!!خنثی یه وقت دکتر باید بگیرم....نیشخند

خب بگذریم ، امروز با یکی دیگه از کتابای دارن شان، که میگن ارباب شماره یک وحشته(اصن به قیافش نمیادا ، زیادی مظلوم میزنه!نیشخند)  خدمتتون رسیدم!

اسم این کتاب جلاد لاغر (The Thin Executioner) هست که به گفته ی خود نویسنده بهترین کتابشه...البته از اونجایی که من کتابای دیگشو نخوندم نمیتونم تایید کنم اما به هر حال مطمئنا جلاد لاغر یکی از کارهای خیلی خوبه دارن شانه.

کتاب در ژانر وحشت-تخیلیه (البته مقدار وحشتش زیاد نیست ، بیشتر هیجانیه.)

روایت داستان جذابه و آدمو وادار میکنه تا آخر رمان رو بخونه. این کتاب توجه ویژه ای به ارزش های انسانی داره و باعث زیبایی کتاب شده. مخصوصا رابطه ی جَبِل و تل حسانی که بعضی جاها اشک آدم رو درمیاورد.

در کل کتاب جالبیه و به دوستان توصیه میشه!

مثل همیشه ، برای لینک دانلود و خلاصه ی کتاب بفرمایید ادامه...

 

+عکس جلد از Gian Bautista تصویرگر فیلیپینیه ، که دوباره برای این کتاب کاور طراحی کرده. از اونجایی که از کاور اصلی کتاب اصلا خوشم نمیاد اینو گذاشتم که بنظرم قشنگتره.


لینک دانلود: 

خلاصه:

در مملکتی که حاکم بی رحمی در آن حکومت می کرد ، خانواده ی «جبل رام» یکی از قوی ترین و ثروتمند ترین خانواده های آنجا بود ، چرا که پدر او جلاد بزرگ و معروفی بود . اما «راشد رام» نزدیک به بازنشستگی بود و باید با کارش خداحافظی می کرد . و زمانی که او بازنشسته می شد رقابت بزرگی برای جانشینی جلاد مخصوص در می گرفت . 
در این رقابت بزرگ و سخت ، «جبل» لاغر ، ضعیف و ریز اندام هیچ شانسی برای پیروزی و جانشینی جلاد مخصوص نداشت ...
جبل همیشه پیش دیگران تحقیر و شرمنده می شد . او وادار به تلاش و جستجوی دور از خانه برای یافتن خدای آتش افسانه ای شد تا از آن درخواست کمک هایی غیر انسانی کند برای اینکه او این چنین مهلک ترین مردِ جهان شود . او باید غلامش «تِل حسانی» را همراهش می برد تا برای خدای آتشِ افسانه ای قربانی کند و بتواند حاجتش را از او بگیرد . سفری بی رحم و تاریک که پر است از شکنجه مردم ، خودکشی پنداری ، هیولاهایی هولناک و بدتر از همه ، مردان هیولا صفت و شیطانی . 
اما برای جبل این ریسک ارزشش را خواهد داشت ...
... برای بازیابی افتخار خانوادگی اش ...
... برای یافتن قدرتی غیر قابل تصور ...
... و برای تبدیل شدن به ...
... «جلاد لاغر» ...

منبع خلاصه : افسانه هاموضوع مطلب : فانتزی / ترسناک
آرشيو مطالب
آبان ٩٥
مهر ٩٥
امکانات وب