رازم را نگه دار - هتل کتاب

هتل کتاب
ورود شما به هتل کتاب را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
پارسا میلانی
صفحات اختصاصی
تبلیغات


جمعه ۱٠ امرداد ۱۳٩۳ :: ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ

سلام به دوستای گل گلاب خودم!

چ خبرا؟ خوبید؟ خوشید؟ سلامتید؟ دلم براتون تنگ شده بود.بغل میدونم شمام دلتون برام خیلییییی تنگ شده بود!نیشخند (عاقا من خودشیفته نیستمازبان)

راستی! دوستان بنده پوزش میطلبم!خنثی این چند وقته زمان دادن فصول "تا زمانی که بمیرم" خیلی نزدیک بود و به همین دلیل وقت نمیشد براتون کتاب دیگه ای بزارم...اما خب الان فرصتی گیر اوردم تا یه کتاب خیلی جالب و شاد رو بهتون معرفی کنم!

کتاب رازم را نگه دار (?Can you keep a secret) نوشته ی سوفی کینزلا. کتابی رمانتیک - کمدیه و طنز قوی ای داره ، تا جایی که موقع خوندن بعضی بخش های کتاب از خنده روده بر میشید!

چیزی که بیشتر از همه تو این کتاب دوست دارم شخصیت ملموس اِما هست. شخصیتی که نه تنها دور از واقعیت نیست بلکه نقص هایی (مثل همه ی ما آدم ها) داره و باعث میشه خواننده باهاش همزاد پنداری کنه. برعکس یه سری رمان های عاشقانه که شخصیت هایی غیر واقعی و بدون نقص ارائه میده. (دیدید تو یه سریشون؟ پسره خوشتیپ و پولداره که از قضا مهندس یا دکتریم هست و دخترم زیبایی افسانه ایش همتا نداره!!! بعدم که پسره با اسب سفیدش میاد و با دختر قصه زندگی شادشون رو آغاز میکنن!خنده)

در کل کتاب خوبیه ، و به همه ی دوستان عزیز توصیه میشه!

 خب حالا برای دانلود و خلاصه ی کتاب بپرید ادامه!نیشخند 

 بعدا نوشت: دوستان ترجمه ی اصلی اسم کتاب میشه "میتونی رازدار باشی؟" اما خب از اونجایی که اسم کتاب "رازم را نگه دار" باب شده منم همین اسم رو میزارم.
لینک دانلود :   یا   

 خلاصه : 

 اِما بازاریاب جوانی است که بعد از گند زدن به ماموریتی که برای انجام آن فرستاده شده در بازگشت با خوش شانسی در قسمت فرست کلاس هواپیما می نشیند و وقتی که احساس میکند هواپیما در حال سقوط است از شدت اضطراب بی اختیار شروع به گفتن تمام رازهای زندگیش به مسافر صندلی کناری می کند. ولی هواپیما سقوط نمی کند. و بدشانسی اِما زمانی شروع می شود که هفته بعد متوجه می شود مسافر صندلی بغل دستیش در هواپیما که تمام رازهای اِما را می داند کسی نیست جز . . .

 

 منبع : فارستموضوع مطلب : رومنس / طنز
آرشيو مطالب
آبان ٩٥
مهر ٩٥
امکانات وب